המרכז העולמי לחסד
טל. 1800-071-121

סיוע לחולים נזקקים

ראשי / סיוע לחולים נזקקים

סיוע לחולים נזקקים

אף פעם אין זמן מתאים להיות בו חולה, אך כן יש נסיבות שעשויות להקשות את תהליך ההחלמה, כאשר כמו בהרבה מקרים אחרים, גם פה כסף מהווה קריטריון משמעותי, וזאת כי לא רק שבזכות כסף ניתן למצוא תורים יותר מוקדמים ומנתחים יותר בכירים, אלא גם באמצעות כסף ניתן לרכוש תרופות יקרות ואף לעבור הליכים נדירים בחו"ל אשר עולים הון תועפות, ועל כן טוב לדעת שאם מגיעים למצב בו יש צורך בטיפול רפואי יקר והכסף אינו נמצא בחשבון הבנק, הרי שניתן לקבל עזרה מארגון מסייע – מעמותה שעוסקת בגיוס כספים עבור נזקקים וחולים – ממש כמו "המרכז העולמי לחסד"

תרומה כללית לעומת נקודתית

המרכז העולמי לחסד שפועל לאורך שנים בהגשת סיוע לחולים נזקקים אשר מבקשים סיוע בגיוס כספים - אם כי התרופה יקרה, הניתוח בחו"ל, או כי יש לעבור הליך יקר ביותר. מכאן שניתן לפנות אל החברה הן כאשר מבקשים לגייס תרומה נקודתית והן כאשר מבקשים לתרום, כאשר פה ניתן לבחור בין תרומה עבור מקרה ספציפי בו נתקלתם באתר החברה, לבין תרומה כללית, כאשר אתם משאירים את שיקול הדעת לחברה - מאפשרים לה לנהל סדר עדיפויות מקצועי ומנוסה.

 

תרומה מקוונת

לצד סיוע לחולים, עמותת המרכז העולמי לחסד גם מעניקה יד רחבה לשורת נזקקים, כך שניתן להיעזר בה על מנת להעמיד שולחן חג מכובד ואף ניתן להיעזר בה על מנת לגייס סכום חד פעמי מכובד עבור הליך ראוי, כאשר כל מקרה העמותה בוחנת בקפידה, על מנת לוודא שהכספים שניתנו מכל הלב אכן יגיעו ליעד הראוי – אכן ירגשו ויסייעו היכן שניתן. אי לכך אם מבקשים לקחת חלק בעשייה הקדושה, אם מבקשים לסייע או להחזיר משפחות למסלול, טוב לדעת שבכול רגע נתון ניתן לפנות לאתר ולתרום באופן מקוון.

פעם למטה פעם למעלה

החיים מלמדים אותנו שלא פעם הדלת מסתובבת, ובכול הנוגע לתרומה, מדהים לראות איך אנשים שהזדקקו לעזרה מתגברים ואף הופכים בעצמם להיות הצד שתורם, כך שכל תרומה עוזרת פעמיים – פעם אחת להגיש עזרה ופעם שנייה לרתום עוד אנשים למאמץ החשוב והמדהים של נתינה ללא תמורה, מלבד תחושת סיפוק אדירה.  צור איתנו קשר בכל עניין

איפה אנחנו ממוקמים?

ת.ד. 45309 ירושלים 91451

טלפון: 1800-071-121

פקס: 073-201-6667

אי-מייל: [email protected]