המרכז העולמי לחסד
טל. 1800-071-121

מאמרים

ראשי / מאמרים

ארגון המרכז העולמי לחסד חרט על דגלו מטרת יסוד: להעניק סיוע ותרומה לנזקקים אלמנות ויתומים, למשפחות ברוכות ילדים בעת צרתם הקשה. אלמלא תרומתם היו מאות אנשים מתקשים להמשיך את חייהם, ואולי חלילה כבר לא היו אתנו עוד. הסיוע המגיע בזמנים הכי קשים, מציל נפשות, כפשוטו.


כל עוד החיים יפים וזורמים על מי מנוחות, אי אפשר לדעת איזו פעילות מתרחשת מאחורי הקלעים. עמותת מרכז החסד העולמי נמצאת במקומות הכי כואבים בהם נתקלים בני אדם, ובמצבים לא פשוטים של חולי ומחסור. העמותה מצילה אנשים מדי יום ביומו, בתמיכה כספית הגונה בעת מחלות קשות, בהקמת קרן הצלה עבור יתומים ואלמנות ובתמיכה כספית ראויה לפני חגים ושבתות.


עצוב ומדהים גם יחד שלא פעם אנשים תלויים בכספם של אחרים על מנת לעבור ניתוחים מצילי חיים. עצוב כי אין זה נתפש שניתן למדוד חיים בכסף, ומשמח כי לאור המצב מתגלים לא מעט אנשים טובים אשר מוכנים להכניס את היד לכיס ולוותר על שלהם על מנת לתת לאחר בסיוע עמותת המרכז העולמי לחסד


לא מעט אלמנות מבקשות להמשיך את תנופת החיים ולכלכל את ילדיהן בגאווה, להמשיך להעניק להם את אותו חום ואהבה שניתנו לפני האסון ואת אותה תמיכה כלכלית אשר ניתנה עד המהלומה, "המרכז העולמי לחסד" מאפשר לתרום מבלי להיכנס לסיפור עצמו ולזכות בחסד עצום.


המרכז העולמי לחסד עושה עבורנו את שיעורי הבית, הוא מהווה כתובת אליה משפחות ברוכות ילדים יודעים שהם יכולים לפנות בעת צרה ולאחר שהוא בוחן כל מקרה באופן אישי ומקצועי, הוא זוכה להבעיר סכום כספי אשר מהווה גלגל הצלה, כך שאם מחליטים לתרום, ניתן לדעת שאי שם יש ילד זכה לאכול היום בזכותם ארוחה חמה, יש ילד שקיבל את התרופה לה הוא זקוק וכדומה, כלומר ניתן לדעת שאתם עשיתם טוב - גרמתם לאדם אחר לחזור להאמין ולחייך.


יש כיום מגוון עמותות אשר מעניקות עזרה לנזקקים כלכלית, אך הבעיה הגדולה שמונעת לא פעם מאנשים להכניס את היד לכיס ולחוש טוב שהם עשו את שלהם על מנת לסייע לאחר, טמונה בחוסר הוודאות לגבי איכות העמותה, וזאת כי לא חסרים מקרים של הונאות. אי לכך טוב להכיר את "המרכז העולמי לחסד" – מרכז מוכר, איכות, מקצועי ואמין, אשר פועל לאורך שנים וכבר סייע לאינספור משפחות


טוב לדעת שאם מגיעים למצב בו יש צורך בטיפול רפואי יקר והכסף אינו נמצא בחשבון הבנק, הרי שניתן לקבל עזרה מארגון מסייע – מעמותה שעוסקת בגיוס כספים עבור נזקקים וחולים – ממש כמו "המרכז העולמי לחסד"


צור איתנו קשר בכל עניין

איפה אנחנו ממוקמים?

ת.ד. 45309 ירושלים 91451

טלפון: 1800-071-121

פקס: 073-201-6667

אי-מייל: [email protected]