המרכז העולמי לחסד
טל. 1800-071-121

מי אנחנו

ראשי / מי אנחנו

מרכז החסד העולמי

"כל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא". משפט יפה עם תוכן משמעותי, אותו מבקשת עמותת "מרכז החסד העולמי" לקיים בעזרת תרומות של אנשים טובים. כוחה של האגודה טמון בעובדה שקצת ועוד קצת שווה הרבה, וכאן היא נכנסת לתמונה - על מנת לבנות מאגר כספי ייעודי עבור סיוע מושכל ותלוי צורך, מתוך הבנה שטוב מוביל לטוב ובשעה קשה כל בני ישראל ערבים זה לזה.

צינור שמחבר בין צורך לנתינה

מרכז החסד העולמי רואה עצמו כשליח, כשליח אשר זוכה להושיט יד לכל ישראלי אשר התגלגל למצב שמצריך כסף באופן נואש - אם על מנת להמשיך להתקיים בכבוד ואם על מנת להבריא. מכאן מי שיש לו זוכה לתרום, מי שצריך זוכה לקבל ואילו האגודה זוכה לחבר בין שני הקצוות - זוכה לסייע למאות אנשים נוספים לקיים מצווה מבלי להשקיע בכך זמן ומבלי לצלול לתוך אינספור בירורים מעיקים, וזאת כי העמותה מהווה את הצינור בין מי שיש לו לבין מי שצריך, כאשר היא מפעילה שיקול דעת בכול פעם מחדש, בוחנת כל מקרה לגופו ומפעילה את הכלים והניסיון שעומדים לרשותה על מנת להגיע למסקנות כמה שיותר מדויקות.

זכות לסייע!

להלן מקרים בהם עמותת מרכז החסד העולמי זוכה לסייע:

  • משפחות אשר זקוקות לסיוע כספי על מנת להעמיד שולחן שבת, או להיערך בכבוד לקראת החג.
  • יתומים אשר זקוקים לתמיכה כלכלית.
  • אנשים חולים אשר זקוקים ליטול תרופות יקרות שאינן נמצאות בסל הבריאות.
  • אנשים אשר זקוקים לעלות על טיסה בשל צרכים רפואיים.
  • יתומים שמבקשים מימון עבור לימודים.
  • אלמנות אשר זקוקות לתמיכה כספית על מנת לגדל את ילדיהן בכבוד.
  • משפחות קשות יום אשר מבקשות סיוע במילוי המקרר ביום יום, ולו בזכות חלוקת סלי מזון.
  • אנשים אשר זקוקים לעבור ניתוחים יקרים.

חלק מהמארג היהודי

תרומה מסייעת לאנשים הן להמשיך לחיות והן לשפר את איכות חייהם, ואלו שני נדבכים שאם ניתן לסייע בהם, ולו במקצת, ניתן להיות חלק מהאור הגדול. מכאן שמדובר בהזדמנות להיות חלק מהמארג הנפלא של העם היהודי, בו אנשים דואגים אחד לשני, אינם מעלימים עין ומושיטים יד לאיש שבצרה.

מסייעים לכם לסייע

לא פעם אנשים שומעים על מקרים מצערים וחושבים לעצמם איך הם יכולים לעזור. הם יודעים שלו האדם המדובר היה ניגש אליהם, הם בשמחה היו מכניסים יד לארנק ומוציאים תרומה מכל הלב, אך כיוון שאין זה מהצב, הם מצטערים וממשיכים בשגרת יומם. אי לכך טוב להכיר את עמותת "מרכז החסד העולמי", עמותה אשר מצילה אנשים מדי יום, ולו כי היא מרכזת מגוון מקרים אשר מצדיקים עזרה, וזאת לאחר שהיא בחנה כל מקרה לעומק.

תמצית הטוב האנושי

עמותת "מרכז החסד העולמי" מרכזת תרומות. מכאן שכאשר מתעורר הצורך, יש לה היכולת להושיט יד במהירות האפשרית, וכידוע לא פעם מוטיב הזמן מהווה פקטור מהותי עבור לא מעט תרחישים רפואיים. אי לכך ניתן להחליט שתורמים לעמותה באופן אקראי, מתוך ידיעה ברורה שהכסף ינווט באופן שיימצא לנכון. לחלופין ניתן להתעדכן באתר אודות מקרים מסוימים אליהם יותר מתחברים ולבקש לתרום להם באופן נקודתי. בכול מקרה מדובר בעמותה שמסייעת לאלפי אנשים לסייע לאנשים אחרים, מדובר בעמותה אמינה, מוכרת ומוערכת אשר מושתת על אהבה גדולה, עמותה שמגלמת את תמצית הטוב האנושי – היכולת לסייע לאחר, גם אם הוא אינו חבר או קרוב משפחה, ולו כי הוא אדם – ממש כמוני וכמוך, רק שבנקודה זו בחיים הוא זקוק לעזרה, ליד מושטת, למילה טובה וכן, גם לתמיכה כספית.

להיות הצד שנותן

עמותת "מרכז החסד העולמי" זוכה להכרה מאינספור אנשים, הורים, ילדים, אלמנות, יתומים ורבנים מוכרים. מכאן שאם גם אתם מבקשים להצטרף למעגל שמעניק ואם גם אתם מבקשים להוקיר את מצבכם שמאפשר לכם להיות הצד שנותן, הרי שגם אתם מוזמנים להחליט מהו הסכום הנכון עבורכם לתרום, ופשוט לבצע העברה באופן פשוט ונוח, אמין ומאובטח – באופן מקוון. מכאן שתוך כמה דקות גם אתם יכולים לתרום ולגרום במקום אחר לאדם אחר לחזור לחייך, להתחיל לקוות, לחזור להאמין, לומר תודה ואף להבטיח שכאשר מצבו ישתפר, גם הוא יצטרף למעגל שזוכה לתרום.צור איתנו קשר בכל עניין

איפה אנחנו ממוקמים?

ת.ד. 45309 ירושלים 91451

טלפון: 1800-071-121

פקס: 073-201-6667

אי-מייל: [email protected]